Siber Pazartesi’ye özel
1 paket alana, 1 paket hediye! Hemen al!

Kanıtlanmış Yöntem
ANA DİLİN GİBİ İNGİLİZCE KONUŞ, OKU ve YAZ!
En iyi sertifikalı çevrimiçi
İngilizce eğitimi

Dünyada bir milyondan fazla öğrenci bizi tercih ederek tam puan veriyor!

Personas conectadas - Open English

AKICI BİR İNGİLİZCE İÇİN ÜÇ TEMEL PRENSİP

Verimliliği kanıtlanmış öğrenme yöntemlerimiz sayesinde geleneksel eğitim sistemlerine göre başlangıç seviyesini çok daha hızlı bir şekilde geçerek gelişmiş seviyeye ulaşacaksın.

Ana dili İngilizce olan eğitmenlerle yapılan canlı İngilizce derslerine SINIRSIZ katılım fırsatı, hem de istediğin HER ZAMAN istediğin HER YERDEN!

Teoriyle pratiği bir araya getiren etkileşimli egzersizlerle maksimum verim, eksiksiz eğitim.

Platformumuzda benzer eğitim kurumlarında pek rastlanmayan ETKİLEŞİMLİ araçlardan faydalanarak öğrenme hızını katlayacaksın.

Daha fazlasını mı bekliyorsun? Öyleyse hiçbir ek ücret ödemeden tüm ayrıcalıklı özelliklerimizden faydalanabilirsin!

Andres Moreno - Open English

On yılı aşkın süredir akıcı dil becerisi edinimi sağlamak ve böylece uzaktan eğitimde lider olmak adına en etkili İngilizce öğretim yöntemlerini geliştiriyoruz.

Andrés Moreno | Open English CEO ve kurucusu

Öğrencilerimizden daha fazla görüşler

Soruların varsa seni SSS bölümüne alalım!

Open English’i Ücretsiz Denemesi var mı?

Evet! Open English’te, sana platformumuzdaki tüm araçları deneme fırsatını sağlayarak 1 haftalığına kursumuza sınırsız erişim veriyoruz. Eğitim yaklaşımımızı 7 gün boyunca – ÜCRETSİZ – olarak deneyimlemek için tek yapman gereken sayfanın sonundaki formu doldurmak. Kısa bir süre sonra, bir danışman seninle iletişime geçecek ve sonra başlamak için artık neredeyse hazırsın. Hüküm ve koşullarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için bu linke tıkla. Senden haber almak için sabırsızlanıyoruz!

Open English’i en iyi ücretli online İngilizce kursu yapan nedir?

Bizim yöntemimiz, yoğun İngilizce pratiği sayesinde kendi temponda öğrenmene olanak tanıyan, en etkili online İngilizce öğrenme yöntemidir. Küçük gruplarda, ana dili İngilizce olan öğretmenler ve çeşitli, son derece yenilikçi pratik yapma araçlarıyla 7/24 sınırsız canlı sınıfların keyfini çıkaracaksın.

Open English sertifikalı bir İngilizce kursu mu?

Evet. Bir sonraki seviyeye her geçişinde sertifika alacaksın. Dahası, programımızı tamamladıktan sonra sertifikalı Cambridge Linguaskill sınavını ücretsiz olarak alabileceksin.

Tüm Open English öğretmenlerinin ana dili İngilizce mi?

Tabii ki öyle! Onlar ayrıca profesyonel EFL uzmanlarıdır ve uluslararası düzeyde TEFL, TESOL ya da eşdeğer sertifikalara sahiptirler. Onlarla İngilizceyi ana dilin gibi aksansız ve kötü telaffuzdan uzak bir şekilde konuşmayı öğreneceksin. Open English öğretmenleri, öğrenme sürecini hızlandıran, yenilikçi ve etkili eğitim stratejileri kullanan dünya standardında bir yetenek tabanından seçilir. Biz en iyilerine sahibiz!

Open English kaç seviyeden oluşuyor?

Open English’te 8 seviyemiz var. Akıcı konuşma yolculuğuna, yerleştirme sınavının sonuçlarına göre belirlenen, mevcut yeteneklerine en yakın seviyede başlayacaksın. Her seviye canlı sınıflar, güncel haberlere dayalı pratik alıştırmalar, yaygın kullanılan ifadeler, videolar ve 8 ders ünitesinden oluşur. Bu bölümde bir sonraki seviyeye ilerlemek için her biri 15 üniteden oluşan 8 dersi geçmen gerekir ve böylelikle işlenen konuları en iyi şekilde öğrenmeyi ve konulara hakim olmayı garantilersin.

Özel İngilizce sınıflarının bir maliyeti var mı?

Evet! Her özel sınıfın ek bir ücreti var, ama bunlar kuşkusuz İngilizceyi daha hızlı bir tempoda öğrenmenin en etkili ve en tavsiye edilen yöntemleridir ve her zaman hayalini kurduğun akıcılık seviyesine ulaşmanı sağlar.