Siber Pazartesi’ye özel
1 paket alana, 1 paket hediye! Hemen al!

Curso habla escribe escucha - Open English
12 yıllık eğitim deneyimiyle,
İngilizceyi kendi ritminde kolaylıkla öğrenebileceğin, tamamen çevrimiçi ve etkili bir İngilizce eğitim

Dünyada bir milyondan fazla öğrenci Open English’i tercih ediyor ve tam not veriyor

Personas conectadas - Open English

Kayıt yaptırır yaptırmaz başlayabilirsin!

Merak etme, sen Open English’in sınıflarıyla, dersleriyle, eğitim araçlarıyla ve içerikleriyle tanışırken biz de yanı başında olacağız.

1
1
Etkileşimli Tur
Curso habla escribe escucha - Open English
Etkileşimli Tur

Öğrenci olduktan sonra bir temsilcimiz eşliğinde sanal tura çıkarak platformun nasıl çalıştığını ve başlamak için neler yapman gerektiğini öğreneceksin.

2
2
Seviye Belirleme Sınavı
Curso habla escribe escucha - Open English
2
Seviye Belirleme Sınavı

Nereden başlamalısın? Cevabı basit! Seviye belirleme sınavının sonucuna göre sana en uygun seviyeye otomatik olarak yerleştirileceksin.

3
3
WhatsApp’tan Destek
Curso habla escribe escucha - Open English
WhatsApp’tan Destek

Daha hızlı ve kolay İngilzce öğrenebilmen adına senin için özel hazırlanan çalışma programını takip ederken aklına takılan sorular olursa bize her zaman WhatsApp’tan yazabilirsin.

4
4
Anında SINIRSIZ canlı dersler
Curso habla escribe escucha - Open English
Anında SINIRSIZ canlı dersler

Anında erişim! Open English’e kayıt olduğunda daha hızlı İngilizce öğrenebileceğin canlı derslerle platformumuzdaki tüm eğitim araçlarına anında erişebileceksin.

Kendi ritminde İngilizce öğrenebileceğin yöntemlerle

öğrenme hızını kendin belirle.

Bir seviyeyi sekiz haftada tamamla Haftada 9 saat çalışma

Yellow Girl - Open English
tips icon

Bunlar uzmanlarımızca belirlenen sürelerdir ve her öğrenci kendine uygun çalışma temposunda ilerleyebilir.

Bir seviyeyi 15 haftada tamamla Haftada 4 buçuk saat çalışma

Yellow Girl - Open English
tips icon

Bunlar uzmanlarımızca belirlenen sürelerdir ve her öğrenci kendine uygun çalışma temposunda ilerleyebilir.

Öğrenme Platformu'nun nasıl çalıştığını öğren!

Bu videoda bir yandan yenilikçi platformumuzu keşfederken diğer yandan öğrenci olduktan sonra SINIRSIZ katılabileceğin canlı derslerle ve etkileşimli eğitim araçlarıyla tanışacaksın.

Personas conectadas - Open English

Atladığın her seviye için ayrı bir sertifika alacaksın!

Ayrıca programı tamamladığında herhangi bir ücret ödemeden Cambridge Linguaskill sertifikası sınavına da girebileceksin.

graph levels

Yenilikçi araçlarla daha hızlı öğren!

Eğitim programımız sana uyan zamanlarda pratik yapmana olanak tanıyarak seni hızlı adımlarla akıcı İngilizce konuşma hedefine taşır!

Etkileşimli videolar

 - Open English

Dinleme ve yazma becerilerini geliştirtirirken anında ve gerçek zamanlı geribildirim veren eğitim araçları yardımıyla telaffuzunu kusursuzlaştırırsın.

 - Open English
 - Open English

Ses tanıma özelliği

 - Open English

Kullandığımız gelişmiş ses teknolojisi, Ana dilin gibi İngilizce konuşabilmen için en doğru telaffuzu bulana kadar sana yol gösterir.

Diğer araçlar

 - Open English

Platformumuzdaki diğer araçlar arasında sözlük, yazım denetleyici, çevirmen ve gramer rehberi gibi İngilizce bilgini Derinleştirmene yardımcı olacak araçlar da bulacaksın.

 - Open English

İngilizce öğrenirken eğlenmek mümkün!

 - Open English

Platformumuzda eğitim, keyifli olduğu kadar verimlidir. Platformumuz sana, diğer öğrencilerle rekabet edip görevleri tamamlayarak puanlar toplarken bir yandan da eğlenebileceğin bir sistem sunar.

Ne kadar çok öğrenirsen o kadar iyi bir oyuncu haline geleceksin!

 - Open English

Soruların varsa seni SSS bölümüne alalım!

Open English’in Ücretsiz Denemesi var mı?

Evet! Open English’te, sana platformumuzdaki tüm araçları deneme fırsatını sağlayarak 1 haftalığına kursumuza sınırsız erişim veriyoruz. Eğitim yaklaşımımızı 7 gün boyunca – ÜCRETSİZ – olarak deneyimlemek için tek yapman gereken sayfanın sonundaki formu doldurmak. Kısa bir süre sonra, bir danışman seninle iletişime geçecek ve sonra başlamak için artık neredeyse hazırsın. Hüküm ve koşullarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için bu linke tıkla. Senden haber almak için sabırsızlanıyoruz!

Kurs nasıl çalışıyor?

Kursumuz %100 online olmakla beraber 8 seviyeden oluşmaktadır. Seviyen, yerleştirme sınavının sonuçlarına göre sana atanacaktır.

Akıcı bir şekilde İngilizce konuşma hedefine ulaşmak için ihtiyacın olan tüm araçları ve içeriği platformumuzda bulacaksın.

  • Canlı sınıflar → geleneksel yada günlük dil, her ikisi de sınırsız, her 30 dakikada bir başlar ve bir tıkla yerini ayırtabilirsin. Bu sınıflar sana ana dili İngilizce olan (aksansız) öğretmenlerle ve diğer öğrencilerle etkileşime geçerken akıcılığını geliştirme fırsatı verecek. Eğer sadece sana özel bir öğretmeninin olmasını istersen özel sınıflarımıza katılmayı tercih edebilirsin. Hizmet danışmanlarımızdan biri rezervasyon oluşturman için sana yardımcı olacak.
  • Dersler → Bir sonraki seviyeye ilerlemek için, her biri 15 üniteden oluşan 8 dersi geçmen gerekiyor. Bu düzgün bir şekilde öğrenmeni ve her seviyede işlenen konulara hakim olmanı garantilemek içindir.
  • Alıştırmalar → Son derece eğlenceli ve İngilizce öğrenmek için uygun interaktif aktiviteler ve araçlar bulacaksın. Videolara ve gelişmiş ses tanıma araçlarına, interaktif videolara, yaygın kullanılan ifadelere ve (her gün güncellenen) haberlere erişimin tadını çıkar. Yani... İngilizce kelime dağarcığının gelişmesine hazır ol!
  • İngilizce yeterlilik sınavlarına hazırlık (TOEFL, IELTS, ve TOEIC) → Uluslararası Sınav Hazırlık portalımız, dünya çapında en çok tanınan İngilizce sınavlarına hazırlanabilmen için tasarlanmış özel içeriklere erişimini sağlar. Demo sınavlar tamamlayabilecek, sınav yanıt süreni ölçebilecek ve öğretmenlerden anında geri bildirim alabileceksin. İhtiyacın olan uluslararası sertifikayı kolaylıkla elde etmene yardımcı olacak 300 saati aşkın pratik alıştırmalar mevcut.
  • Profesyonel İngilizce → İngilizce ile iş hayatını iyileştirmek ister misin? Öyleyse, bu bölüm tam sana göre! Kendi iş alanına özel kelimeleri öğren. Maksimum 3 sektör seç ve uzmanlaş: pazarlama, satış, ticaret, teknoloji, finans, proje yönetimi ve veri bilimi.

Gelişmiş İngilizcen ile iş yerinde parlamaya hazır ol!

Open English ile İngilizce öğrenmek ne kadar vakit alacak?

Open English’te istediğin kadar hızlı ilerleyebilirsin. İstediğin zaman çalışmana fırsat sunan sınırsız grup sınıflarımız ve interaktif araçlarımız sayesinde, platformumuz kendi temponda öğrenmene olanak sağlar. Biraz planlama ve çokça heves ile göz açıp kapayıncaya kadar kendini akıcı olarak konuşurken bulacaksın – diğer kurslarda olduğundan çok daha hızlı bir şekilde!

Open English kursu benim programıma uyacak kadar esnek mi?

Evet! Kursumuz sana uyumlu olarak şekillenir. 7/24 mevcut, %100 online, sınırsız canlı sınıflar sayesinde sana en uyan şekilde, istediğin zaman çalışabilirsin. Ayrıca hedeflerin, ihtiyaçların ve müsait zamanların doğrultusunda bir çalışma planı oluşturmak için seninle birlikte çalışarak, platformumuzdan en iyi şekilde faydalanmana yardım etmeye hazır bir danışman ekibimiz var.

Öğrenme platformunun kullanımı kolay mı?

Platformumuz kullanıcı dostudur ve kullanımı çok basittir! Kursunu etkinleştirdiğin zaman görüntülü arama aracılığıyla bir tanıtım turu alacaksın. Orada, danışmanlarımızdan biri sana araçlarımızı nasıl kullanacağını öğretecek ve destek ekibimizle ilgili şüphelerini gidermekten, canlı derslere nasıl katılacağını açıklamaya ve çok daha fazlasına kadar bilmen gereken her şeyi açıklayacak.

Open English’in oyun kısmı nasıl çalışıyor?

Sürekli gelişen İngilizce becerilerini test edecek bir dünya turuna hazır ol! Evet, bu doğru! Diğer öğrenciler ile rekabet etmene olanak tanırken, ilgi çekici bir şekilde öğrenmeni sağlayan bir platformu kullanmaktan keyif alacağına eminiz. Gerçekleştirdiğin her başarı için puan kazanacaksın!