2 AL, 1 ÖDE ile bu yaz İngilizce öğren! Fırsatı Yakala

Curso habla escribe escucha - Open English

Online İngilizce Kursumuz Nasıl Çalışıyor?

Eğitim alanında 15 yıllık deneyimimizle İngilizceyi en hızlı ve verimli şekilde öğretiyoruz!

Dünyada bir milyondan fazla öğrenci Open English’i tercih ediyor ve platforma tam not veriyor.

Personas conectadas - Open English

Hızlıca İngilizce öğrenmek için aramıza katıl!

Merak etme, Open English platformu çok kolay ve anlaşılır. Sınıf, ders ve eğitim içeriklerini rahatça anlamak için öncelikle bir tura çıkıyoruz.

1
1
Danışmanlı Tur
Curso habla escribe escucha - Open English
Danışmanlı Tur

Öğrencimiz olduktan sonra bir temsilcimiz eşliğinde sanal tura çıkarak platformun nasıl çalıştığını ve başlamak için neler yapman gerektiğini öğreniyorsun.

2
2
İngilizce Seviye Belirleme Sınavı
Curso habla escribe escucha - Open English
2
İngilizce Seviye Belirleme Sınavı

Nereden başlamalısın? Cevabı basit! Seviye belirleme sınavının sonucuna göre seni en uygun seviyeye otomatik olarak yerleştiriyoruz.

3
3
WhatsApp’tan Destek
Curso habla escribe escucha - Open English
WhatsApp’tan Destek

Daha hızlı ve kolay İngilizce öğrenebilmen adına senin için özel hazırlanan çalışma programını takip ederken aklına takılan sorular olursa bize her zaman WhatsApp’tan yazabilirsin

4
4
Anında SINIRSIZ canlı dersler
Curso habla escribe escucha - Open English
Anında SINIRSIZ canlı dersler

7/24 canlı İngilizce derslere anında erişim! Open English’e abone olduğunda daha hızlı İngilizce öğrenebileceğin canlı derslerle platformumuzdaki tüm eğitim araçlarına anında erişebiliyorsun.

Hızlıca öğrenmen için sana özel online İngilizce eğitimi

Akademi ekibimiz tarafından önerilen iki modumuz var. Yine de sen kendi programına göre hareket edebilirsin.

8 haftada 1 seviye tamamlama
Haftalık 9 saat çalışma

15 haftada 1 seviye tamamlama
Haftalık 4.5 saat çalışma

Curso habla escribe escucha - Open English

8 haftada 1 seviye tamamlama
Haftalık 9 saat çalışma

15 haftada 1 seviye tamamlama
Haftalık 4.5 saat çalışma

Curso habla escribe escucha - Open English

Online İngilizce Öğrenme Platformu Nasıl Çalışıyor?

Yenilikçi İngilizce öğrenme platformumuzu daha yakından tanımak için videomuzu izleyebilirsin. İngilizceni geliştiren özel metotlarla tanışmaya hazırlan!

Personas conectadas - Open English

Her tamamladığın seviye için ayrı bir sertifikayla İngilizceni belgeleyeceksin!

Ayrıca İngilizce eğitim programını tamamladığında herhangi bir ücret ödemeden Cambridge Linguaskill sertifikası sınavına da girebileceksin.

graph levels

Yenilikçi araçlarla daha hızlı İngilizce öğren!

Eğitim programımız sana uyan zamanlarda pratik yapmanı sağlıyor. Open English ile hızlı öğrenirsin; kısa sürede akıcı bir şekilde İngilizce konuşursun!

Etkileşimli videolar

 - Open English

Etkileşimli videolarımız İngilizce yazma ve dinleme becerilerini kusursuzlaştırıyor. Anında geri bildirim sunan eğitim uygulamalarımızla artık mükemmel İngilizce konuşmayı öğrenmek çok kolay.

 - Open English
 - Open English

Ses tanıma özelliği

 - Open English

Kullandığımız gelişmiş ses teknolojisi, ana dilin gibi İngilizce konuşabilmen için en doğru telaffuzu bulana kadar sana yol gösteriyor.

Sözlük, Çevirmen ve daha fazlası!

 - Open English

Platformumuzdaki sözlük, yazım denetleyici, çevirmen ve gramer rehberi gibi birçok uygulama İngilizceni geliştirmen için her zaman elinin altında.

 - Open English

Eğlenceli online İngilizce eğitimi

 - Open English

Open English ile İngilizce öğrenmek hem kolay hem keyifli. Platformumuzda diğer öğrencilerle rekabet edip görevleri tamamlayarak puanlar toplarken çok eğleneceksin.

Ne kadar çok öğrenirsen o kadar iyi bir oyuncu haline geleceksin!

 - Open English

Soruların varsa seni SSS bölümüne alalım!

Open English’in Ücretsiz Denemesi var mı?

Evet! Open English’te, sana platformumuzdaki tüm araçları deneme fırsatını sağlayarak kursumuza sınırsız erişim veriyoruz. Eğitim yaklaşımımızı 3 gün boyunca – ÜCRETSİZ – olarak deneyimlemek için tek yapman gereken sayfanın sonundaki formu doldurmak. Kısa bir süre sonra, bir danışman seninle iletişime geçecek ve sonra başlamak için artık neredeyse hazırsın. Hüküm ve koşullarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için bu linke tıkla. Senden haber almak için sabırsızlanıyoruz!

Kurs nasıl çalışıyor?

Kursumuz %100 online olmakla beraber 8 seviyeden oluşmaktadır. Seviyen, yerleştirme sınavının sonuçlarına göre sana atanacaktır.

Akıcı bir şekilde İngilizce konuşma hedefine ulaşmak için ihtiyacın olan tüm araçları ve içeriği platformumuzda bulacaksın.

  • Canlı sınıflar → geleneksel yada günlük dil, her ikisi de sınırsız, her 30 dakikada bir başlar ve bir tıkla yerini ayırtabilirsin. Bu sınıflar sana ana dili İngilizce olan (aksansız) öğretmenlerle ve diğer öğrencilerle etkileşime geçerken akıcılığını geliştirme fırsatı verecek. Eğer sadece sana özel bir öğretmeninin olmasını istersen özel sınıflarımıza katılmayı tercih edebilirsin. Hizmet danışmanlarımızdan biri rezervasyon oluşturman için sana yardımcı olacak.
  • Dersler → Bir sonraki seviyeye ilerlemek için, her biri 15 üniteden oluşan 8 dersi geçmen gerekiyor. Bu düzgün bir şekilde öğrenmeni ve her seviyede işlenen konulara hakim olmanı garantilemek içindir.
  • Alıştırmalar → Son derece eğlenceli ve İngilizce öğrenmek için uygun interaktif aktiviteler ve araçlar bulacaksın. Videolara ve gelişmiş ses tanıma araçlarına, interaktif videolara, yaygın kullanılan ifadelere ve (her gün güncellenen) haberlere erişimin tadını çıkar. Yani... İngilizce kelime dağarcığının gelişmesine hazır ol!
  • İngilizce yeterlilik sınavlarına hazırlık (TOEFL, IELTS, ve TOEIC) → Uluslararası Sınav Hazırlık portalımız, dünya çapında en çok tanınan İngilizce sınavlarına hazırlanabilmen için tasarlanmış özel içeriklere erişimini sağlar. Demo sınavlar tamamlayabilecek, sınav yanıt süreni ölçebilecek ve öğretmenlerden anında geri bildirim alabileceksin. İhtiyacın olan uluslararası sertifikayı kolaylıkla elde etmene yardımcı olacak 300 saati aşkın pratik alıştırmalar mevcut.
  • Profesyonel İngilizce → İngilizce ile iş hayatını iyileştirmek ister misin? Öyleyse, bu bölüm tam sana göre! Kendi iş alanına özel kelimeleri öğren. Maksimum 3 sektör seç ve uzmanlaş: pazarlama, satış, ticaret, teknoloji, finans, proje yönetimi ve veri bilimi.

Gelişmiş İngilizcen ile iş yerinde parlamaya hazır ol!

Open English ile İngilizce öğrenmek ne kadar vakit alacak?

Open English’te istediğin kadar hızlı ilerleyebilirsin. İstediğin zaman çalışmana fırsat sunan sınırsız grup sınıflarımız ve interaktif araçlarımız sayesinde, platformumuz kendi temponda öğrenmene olanak sağlar. Biraz planlama ve çokça heves ile göz açıp kapayıncaya kadar kendini akıcı olarak konuşurken bulacaksın – diğer kurslarda olduğundan çok daha hızlı bir şekilde!

Open English kursu benim programıma uyacak kadar esnek mi?

Evet! Kursumuz sana uyumlu olarak şekillenir. 7/24 mevcut, %100 online, sınırsız canlı sınıflar sayesinde sana en uyan şekilde, istediğin zaman çalışabilirsin. Ayrıca hedeflerin, ihtiyaçların ve müsait zamanların doğrultusunda bir çalışma planı oluşturmak için seninle birlikte çalışarak, platformumuzdan en iyi şekilde faydalanmana yardım etmeye hazır bir danışman ekibimiz var.

Öğrenme platformunun kullanımı kolay mı?

Platformumuz kullanıcı dostudur ve kullanımı çok basittir! Kursunu etkinleştirdiğin zaman görüntülü arama aracılığıyla bir tanıtım turu alacaksın. Orada, danışmanlarımızdan biri sana araçlarımızı nasıl kullanacağını öğretecek ve destek ekibimizle ilgili şüphelerini gidermekten, canlı derslere nasıl katılacağını açıklamaya ve çok daha fazlasına kadar bilmen gereken her şeyi açıklayacak.

Open English’in oyun kısmı nasıl çalışıyor?

Sürekli gelişen İngilizce becerilerini test edecek bir dünya turuna hazır ol! Evet, bu doğru! Diğer öğrenciler ile rekabet etmene olanak tanırken, ilgi çekici bir şekilde öğrenmeni sağlayan bir platformu kullanmaktan keyif alacağına eminiz. Gerçekleştirdiğin her başarı için puan kazanacaksın!