Yılın yarısı bitti ama geç kalmış değilsin!Şimdi İngilizce öğren

OPEN ENGLISH ÜCRETSİZ DENEME HÜKÜM VE KOŞULLARI

1. GENEL BİLGİ

Hukuken bağımsız bir tüzel kişilik olan, Amerika Birleşik Devletleri, Florida Eyaleti’nde kurulmuş ve kayıtlı merkezi “255 Giralda Ave, Suite 500, Coral Gables FL 33134 – Amerika Birleşik Devletleri” adresinde bulunan Open Education LLC (bundan böyle “Open English” olarak anılacaktır), çağrı merkezi ile görüşen ve Open English’in sunduğu hizmetleri satın almak isteyen kişilere (“Open English Üyeleri”) Ücretsiz Deneme yönlendirmekte, takip etmekte ve sunmaktadır.

Open English Üyeleri, Ücretsiz Deneme’yi kullanmaya karar verdiklerinde işbu hüküm ve koşullar ile www.openenglish.com web sitesinde yayımlanan Gizlilik Politikası ile Hizmet Koşulları’nı da kabul ettiklerini beyan ederler.

2. ÜCRETSİZ DENEMENİN GEÇERLİ OLACAĞI ÜLKE (YETKİ ALANI) VE KAPSAYACAĞI KİŞİLER

Ücretsiz Deneme, on sekiz (18) yaş üstü kişiler tarafından alınabilir. Bireylerin, on sekiz (18) yaşın altında olması halinde, ana-baba, veli, vasi veya yasal temsilcilerinden izin almaları şarttır. Ücretsiz denemeden faydalanacak kişilerin hizmetin satın alındığı ülkede yerleşik olmaları zorunludur; deneme, yalnızca yeni Open English Üyelerine sunulur. Ücretsiz Deneme, daha önce kaydolmuş veya geçerli bir lisansa sahip olan üyeler için geçerli değildir.

3. HİZMET TANIMI VE ŞARTLAR

 1. Ücretsiz Deneme; Open English Üyelerine, teklifin kabul edildiği gün itibariyle başlayan ve Ücretsiz Deneme süresinin üçüncü gününde sona erecek olan, toplam üç (3) gün boyunca hizmetin özelliklerini tanımalarına, test etmelerine ve incelemelerine imkân tanıyan gerçek bir deneyim sunar.
 2. İlgili kişi, Ücretsiz Deneme’yi aktif hale getirmek için çağrı merkezi ile irtibata geçmelidir.
 3. Ücretsiz Deneme’ye kaydolmak ve denemeyi başlatmak için, aşağıdaki bilgiler talep edilir: isim(ler) ve soyad(lar); e-posta adresi; irtibat telefon numarası; ücretsiz dönem sona erdiğinde bireyin abone olacağı planın adı ve hesapla uyumlu olacak geçerli bir ödeme yöntemi bilgisi. Buna göre ödeme, tutar yansıtılmadan, “yetkilendirme” sistemi kanalıyla Open English tarafından geçerli hale getirilebilecektir..
 4. Hizmet aktif hale getirildiğinde, alıcı, abonelik satın almış olan Üyeler ile aynı imkânlardan yararlanabilecektir.
 5. Ücretsiz Deneme süresi boyunca herhangi bir ödeme yapılmamasına karşın üç (3) günlük deneme süresi sona ermeden önce, abonelik iptal edilmediği takdirde, (3 takvim günlük) ücretsiz deneme süresinin sonunda, abonelik başkaca bir işleme gerek kalmaksızın kendiliğinden ödemeye tabi bir üyeliğe dönüşür. Aboneliğin yönetimi ve iptaline dair bilgiler, aşağıda yer alan Hüküm ve Koşullar’ın 4. bölümünde yer almaktadır.
 6. Ücretsiz Deneme süresi sona erdiğinde, seçilen Open English abonelik planına ilişkin ücret tutarı, vergiler ile birlikte, ödeme yöntemi olarak kaydedilen karta otomatik olarak yansıtılacaktır.
 7. Aboneliğe ilişkin ödeme yansıtılırken, kayıtlı ödeme yönteminin reddedilmesi halinde, Open English Üyesi yeni, geçerli bir ödeme yöntemi bildirmezse, abonelik iptal edilecektir.
 8. Open English, bu teklifi, herhangi bir zamanda bildirimsiz olarak, herhangi bir nedenle ve kendi takdirine bağlı olarak iptal etme, askıya alma veya değiştirme hakkını saklı tutar.
 9. Ücretsiz Deneme, tüm abonelik planları için geçerli olup, Open English tarafından sağlanan ilave hizmetler için geçerli değildir.
 10. Aboneliği kullanmak için, Open English Üyesi, internet erişimine ve bir bireysel bilgisayara ve/veya uygun cihaza sahip olmalıdır. Üyelerin kaydolmaları ve bir Open English Hesabı açmaları gereklidir.
 11. Bu teklifle bağlantılı promosyonların yeniden satışı, devredilmesi ya da başka bir kampanya, indirim veya promosyonla birleştirilerek kullanılması yasaktır..
 12. Open English Üyesinin yanlış bilgi vermesi halinde, aksi yönde kanıt kabul edilmeksizin, hizmet otomatik olarak sona erdirilecek ve abonelik iptal edilecektir.
 13. Ücretsiz Deneme, sadece tek bir Open English Üyesi tarafından talep edilebilir ve kullanılabilir.

4. YENİLEMELER, İPTALLER VE ÜCRET İADELERİ

Ücretsiz Deneme süresinin sona ermesinin ardından, abonelik kaydı Ücretsiz Dönemin başlangıcı anında mutabık kalınan ücret üzerinden otomatik olarak aktif hale getirilecektir. Open English Üyesi, üç (3) günlük süre boyunca ve bu sürenin sona ermesinden önce, aşağıdaki paragrafta belirtilen saatler içinde, müşteri hizmetleri departmanı ile işbu Hüküm ve Koşullar’ın sonunda yer alan numaralar üzerinden irtibata geçereke Ücretsiz Deneme’yi iptal edebilir. Alıcının Ücretsiz Deneme süresi içinde iptal etmeyi seçmesi durumunda, Open English platformuna erişim, Open English Üyesi’nin Ücretsiz Deneme süresinin sona ermesinin ardından derhal sona erecektir.

Ücretsiz Dönemin sona ermesinden bir (1) gün önce, Open English Üyesi, Ücretsiz Deneme’nin son ermek üzere olduğunu kendilerine hatırlatan bir mesaj alacaktır. İptaller, yukarıda belirtilen e-posta kanalıyla gerçekleştirilemez – yalnızca müşteri hizmetleri bölümüne yapılacak bir arama ile yapılan iptaller kabul edilecektir ve müşteri hizmetleri bölümü, talepleri Tatiller ve/veya iş günü sayılmayan günler hariç olmak üzere hafta içi Pazartesi’den Cuma’ya 10:00 – 15:00 saatleri arasında işleme alacaktır.

5. ABONELİK ÜCRETLERİ

Abonelik Ücreti Ücretsiz Deneme’nin sona ermesi halinde uygulanmaya başlayacak ve daha önce iptal edilmediği takdirde, abonelik aktif hale getirilecektir. Abonelik, www.openenglish.com internet sitesinde yayınlanan Hizmet Koşulları hükümlerine tabidir. Ücretsiz Deneme süresinde alıcı aboneliği iptal etmeye karar verdiği takdirde, Ücretsiz Deneme süresinin sona ermesinin ardından erişim derhal iptal edilecek ve Open English Üyesi, Ücretsiz Deneme süresinin sona ermesinin ardından, hizmeti kullanamaz hale gelecektir.

İletişim numaraları