izmir ingilizce kursu

İzmir İngilizce Kursu


3 dakikalık okuma

İzmir’de yaşıyorsunuz, İngilizce öğrenmeye karar verdiniz ve hemen internette İzmir İngilizce kursu araması yaptınız. Peki karşınıza çıkan kurslarda en çok dikkatinizi çeken şey neydi? Her İzmir İngilizce kursunun geleneksel bir şekilde gerçekleştiriliyor olmasıydı, değil mi?

Yani işten yorgun argın çıktığınızda evinize gitmek ya da hafta sonu dinlenmek yerine kursa katılmak zorunda kalacaksınız. Bu durumda genel olarak bir hevesle başlanan İngilizce kursları, kısa süre içerisinde çeşitli bahanelerle yarıda bırakılmakta ve İngilizce öğrenme serüveni yine başka bir bahara kalmaktadır.

Sizin kursa uyum sağlamak zorunda kalacağınız bir eğitim yerine dilediğiniz zaman istediğiniz şekilde hayata geçirebileceğiniz bir İngilizce eğitimi nasıl olurdu? Kulağa harika geliyor, değil mi? O zaman yazıyı okumaya devam edin, yazının sonunda bu konuyu derinlemesine açıklayacağız.

İzmir İngilizce Kursu İçin Doğru Tercihte Bulunmak

İzmir İngilizce kursu arayışınızda birçok geleneksel eğitim ile karşılaşacaksınız. Kimi zaman writing, kimi zaman speaking, kimi zaman listening, kimi zaman da reading temelli şekillenen geleneksel İngilizce kursları, genelde belirli zaman dilimlerinde gerçekleştirildikleri için problemlere sebebiyet verebiliyor. Bu problemleri şöyle sıralayabiliriz:

 • Yorgun bir şekilde işten çıktıktan sonra kursa katılmanın zor gelmesi
 • Hafta için sarkan toplantılar neticesinde kurs saatinin kaçırılması
 • Hafta sonu aileyle yapılan planlar yüzünden İzmir İngilizce kursunun ertelenmesi
 • Şehir dışı planı sebebiyle kurs gününün eğitim için uygun olmaması

Bu problemleri daha farklı pek çok şekilde çoğaltabilirsiniz. Geleneksel İzmir İngilizce kurslarına ek olarak tercih edebileceğiniz online İngilizce kursu, bu sorunları ortadan kaldırarak İngilizceyi efektif bir şekilde öğrenmenize fırsat tanır.

Şimdi gelin online İngilizce kursu İzmir detaylarına yakından bakalım:

ingilizce kursu izmir

Online İzmir İngilizce Kursu Faydaları

Online İngilizce kursu İzmir için dikkat çeken birçok detay var. Bu detayları liste olarak sunmak daha iyi bir seçenek gibi görünüyor. İşte İzmir İngilizce kursunda online bir tercihte bulunmanın faydaları:

 • İzmir İngilizce kursu online, dilediğiniz zaman İngilizce eğitiminizi ilerletmenize imkan tanır.
 • Şehir dışı ziyaretleriniz İngilizce öğrenmenize engel olamaz, dilediğiniz yerden eğitiminizi devam ettirebilirsiniz.
 • Evinizde ya da bir seyahatte olduğunuz fark etmeksizin mekandan bağımsız derslere katılabilirsiniz.
 • Canlı dersler sayesinde İngilizce speaking yeteneğinizi geliştirebilirsiniz.
 • Tüm kurları kolay ve hızlı bir şekilde İngilizce öğrenerek tamamlayabilirsiniz.
 • Verilerle İngilizce eğitiminizin ilerleyişini takip edebilirsiniz.
 • Tek bir platformda hem konuşma, hem okuma, hem yazma, hem de dinleme becerilerinizi geliştirebilirsiniz.
 • İlginizi çeken konularda, İngilizce makaleler ile sektörel bilgilerinizi geliştirebilirsiniz.

Yukarıda saydığımız faydalara ek olarak daha birçok avantajı bulunan Open English’i tercih ederek İzmir İngilizce kursu arayışınızı kolay bir şekilde neticelendirebilirsiniz.

Open English Online İngilizce Kursu İzmir

Alanında uzman bir kurum olarak dünya çapında bir milyondan fazla öğrenciye İngilizce eğitim veren Open English, İzmir İngilizce kursu için en doğru seçenek olarak ön plana çıkıyor. Yukarıda saydığımız online İngilizce eğitimine ek olarak daha nice faydası olan Open English İngilizce eğitimi, İzmir’de veya Türkiye’nin hangi ilinde olursanız olun evinize geliyor.

Siz de İzmir İngilizce kursu için yaptığınız araştırmalarda en doğru kararın Open English olduğunu fark ettiyseniz, burada yer alan formu doldurarak size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız kısa süre içerisinde sizlerle iletişime geçecek ve merak ettiğiniz her soruyu cevaplayarak İngilizce öğrenme sürecinizi başlatacaktır.


Yorum yazabilirsin

*Üye olmaya gerek yoktur.

Gelecekteki yorumlarım için bilgilerimi kaydet.