open english yorum - kullanıcı yorumları

Kullanıcılarımızın Open English Yorumları


4 dakikalık okuma

Open English Yorumu – Beyza İlistir

Herkese merhaba, ben Beyza. Diş hekimiyim. Hem kariyerimde hem de sosyal hayatımda gerekli olduğunu düşündüğüm için İngilizce eğitimi almaya karar verdim.

Kuzenim sayesinde Open English ile tanıştım. Kursa gitmeme gerek kalmadan, vakit buldukça telefonumdan girerek pratikler yapabiliyorum. Telaffuz aracı da kelime telaffuzunu geliştirmemde çok yardımcı oluyor. Herkese tavsiye ederim.

Open English Yorumu – Zeynep Öztürk

Merhaba, yaklaşık birkaç ay önce artık daha fazla yabancı insanla iletişim halinde olacağım için Open English uygulamasını satın aldım.

İçindeki interaktif videolar olsun, günlük alıştırmalar olsun gerçekten çok faydalı ama Open English’in en büyük ve en güzel özelliği hem online olması hem de 24 saat canlı derslerimizin olması ve öğretmenlerin hepsinin ana dilinin İngilizce olması. Ben bu kadar gelişme kaydedeceğimi hiç düşünmezken Open English’ten gerçekten çok memnunum. şu anda acaba 1 sene daha mı uzatsam diyorum. Özellikle günlük alıştırmalar benim İngilizceme çok büyük katkı sağladı. 

Open English Yorumu – Gülhan Uryan

Herkese merhaba, ben Gülhan Delibalta. Gastronomi ve mutfak sanatları öğretmeniyim. Gastronomi kaynakları İngilizce olduğu için bu konuda kendimi yetersiz buluyordum.

İngilizce öğrenebileceğim platformları ararken Open English’i keşfettim. Open English’i kendime çok yakın buldum; çünkü çalışma saatleri benim mesai saatlerime uygun, istediğim saatte 24 saat canlı derslere girebiliyorum. Eğitmenler çok ilgili. Herkese Open English’i tavsiye ediyorum.

Open English Yorumu – Furkan Dinçer

Herkese selamlar, Furkan ben. Endüstri mühendisiyim. Fil Filtre’de ürün mühendisi olarak çalışıyorum. Kariyer hedeflerime ulaşabilmek ve yurt dışı seyahatlerimde daha rahat İngilizce konuşabilmek için bir kurs arayışı mevcuttu.

Tabii bazı kriterlerim vardı, bunlardan bazıları bütçeme uygun olmalıydı, yabancı hocalarla görüşebiliyor olmamdı ve kendi istediğim saatlerde İngilizce öğrenebiliyor olmam gerekiyordu. Bu kıstaslarımı karşılayan Open English’i buldum. Open English tamamen online bir platform. İstediğiniz zaman girip istediğiniz zaman bağlanabiliyorsunuz. İstediğiniz zaman istediğiniz dersi alabiliyorsunuz. İçerik bakımından da çok zengin. İngilizce öğrenmek isteyen herkese Open English’i öneriyorum.

Open English Yorumu – Yalın Atılganoğlu

Merhaba, ben Yalın. Köpek eğitmeniyim. Hem işimle ilgili konularda hem de merak ettiğim diğer birçok konuda sıklıkla İngilizce kaynaklara başvuruyorum. Bu yüzden İngilizce hem hayatımın çok içinde hem de benim için çok önemli.

Kardeşimin tavsiyesi ile Open English ile tanıştım. Çok zamanım olmasa bile telefondaki uygulamasından çok rahat bir şekilde telaffuzumu geliştirebiliyor ve yeni kelimeler öğrenebiliyorum. Benim gibi siz de İngilizcenizi geliştirmek ve canlı tutmak istiyorsanız Open English ile tanışın.

Open English Yorumu – Ece Tan

Merhaba! Bir süredir Open English sayesinde İngilizcemi geliştiriyorum. Ana dili İngilizce olan eğitmenler sayesinde sınırsız canlı derslere katılarak İngilizceyi daha akıcı şekilde konuşmaya başladım.

İngilizce konuşmam kısa sürede gelişti ve bu gelişimimi görmek kendime olan güvenimi de arttırdı. Şu an İngilizce konuşurken daha fazla güveniyorum kendime. Platformu dilediğim yerde kullanabilmek de bence çok büyük bir avantaj. Çünkü evde olmasam, dışarda olsam bile uygulama üzerinden kolayca erişim sağlayabiliyorum. Böylelikle nerede olursam olayım, İngilizcemi geliştirmeye kendimi her an hazır hissediyorum.

Open English Yorumu – Burçin Karagöz

Herkese merhaba, ben Burçin. Hemşirelik bölümü mezunuyum. Daha önce bir İngilizce kursuna gidiyordum; fakat iş sonrası hem fiziksel olarak hem mental olarak çok fazla yoruluyordum. Kendime ve aileme ayıracağım vakit de kısıtlanıyordu.

Siz de bilirsiniz ki hemşirelik nöbet tutulması gereken bir meslek ve nöbet sonrası kursa gitmek benim için bir çileye dönüşüyordu. Daha sonra bir arkadaşımın tavsiyesi ile Open English ile tanıştım. Kursa gitmeme gerek kalmadan, istediğim zaman istediğim yerde, hatta kısıtlı vakitlerimde bile sadece internete bağlanarak İngilizcemi geliştirebiliyorum. Ben çok memnun kaldım, herkese tavsiye ederim!

Open English Yorumu – Nur Özgür

Merhaba arkadaşlar, Open English’ e katıldığım için gerçekten çok mutluyum. Öğrenmeyi eğlenceyle birleştirdiği için asla sıkılmıyorum. Oyunlaştırma özelliği sayesinde hem puanlar kazanıyor hem de aynı platform üzerindeki diğer öğrencilerle beraber yarışma fırsatı bulabiliyorum.

Geleneksel eğitim modellerine göre çok daha hızlı ve etkili bir yöntem olduğunu düşünüyorum. Keyifli bir şekilde İngilizce öğrenmek istiyorsanız, vakit kaybetmeden Open English’e katılmanızı tavsiye ediyorum.


Yorum yazabilirsin

*Üye olmaya gerek yoktur.

Gelecekteki yorumlarım için bilgilerimi kaydet.