Erteleme, İngilizceyi şimdi birlikte öğren! 2 AL, 1 ÖDE

Open English Türkiye Kampanya

Open English kampanyalarını keşfet!

Open English clases en vivo

Open English kampanyalarını keşfet!

 • Canlı sınıflara 7/24 katılım

  Platformumuzda İngilizce dersler 7/24 boyunca 30 dakikada bir yayınlanıyor. Bu derslerle İngilizcenin günlük ve profesyonel hayatta kullanımlarını öğreneceksin!

 • Ana dili İngilizce olan eğitmenler

  Open English’te uluslararası sertifikalara sahip ana dili İngilizce olan eğitmenler ile çalışıyorsun. Mükemmel İngilizce telaffuzun sırlarını işin uzmanlarından öğreniyorsun!

Open English clases en vivo

Ne kadar sürede İngilizce öğreniyorsun?

Open English senin tempona göre İngilizce çalışabileceğin bir platform. Platformdaki içeriklere sınırsız kere ulaşabiliyorsun. Yani çok kısa sürede İngilizce öğrenebilirsin!

Open English clases en vivo

Open English Online İngilizce kursu fiyatı ne kadar?

Yerel para birimine göre ayarlanmış ödeme planlarımız mevcut. Danışmanlarımız ihtiyaçlarına uygun bir ödeme planı seçmene yardımcı olacaklar.

Open English’i diğer İngilizce
öğrenme yöntemleriyle karşılaştırıyoruz!

(Categorias)

Open
English

Uygulamalar

Geleneksel
kurs

7/24 sınırsız
canlı sınıflar

Ana dili İngilizce olan eğitmenler

Bilgisayar ya
da uygulamadan
7/24 erişim

Kişiye özel
çalışma planı

WhatsApp üzerinden
danışman
desteği

Yerleştirme
sınavı

İnteraktif
araçlar

Telaffuz pratikleri

Anında
düzeltme

Profesyoneller için
iş İngilizcesi

IELTS, TOEFL, TOEIC
sınavlarına hazırlık

Ücretsiz
Linguaskill İngilizce
Seviye Belirleme Testi (Cambridge)

Bire
bir özel
sınıflar
(ek ücretli)

TOEFL, TOEIC, IELTS sınavlarına hazırlanabileceğin,
iş İngilizcesi öğrenerek yeteneklerini
yurt dışına açabileceğin kapsamlı
bir online İngilizce kursu.

“OPEN ENGLISH BİRLİKTE ÖĞREN KAMPANYASI YETİŞKİN LİSANSI” ADLI REKLAM VE PROMOSYON FAALİYETİ İÇİN YASAL HÜKÜM VE KOŞULLAR

 1. Organizatör
 2. Mevcut promosyon faaliyeti düzenleyen ve işbu Teklifi (bundan böyle “Promosyon” olarak anılacaktır) aşağıda anılan yasal hüküm ve koşullara uygun şekilde yöneten, gözeten ve sunan ve tüm sorumluluğu üstlenen; LLC 255 Giralda Ave, Suite 500, Coral Gables FL 33134 – Amerika Birleşik Devletleri adresinde mukim, Amerika Birleşik Devletleri Florida Eyaletinde kayıtlı olarak ticari faaliyetlerini sürdürmekte olan, kendi tüzel kişiliğine haiz ticari bir şirket olup, e-posta adresi info.tr@openenglish.com olan kuruluş Open Education LLC’dir (bundan böyle “Open English” veya “Organizatör” olarak anılacaktır).

 3. Promosyonun Niteliği:
 4. Bu Promosyona katılım ücretsiz değildir, ilgilenen kişiler (“Katılımcılar”) bir Open English Yetişkin Planının (bundan böyle “Üye Planı” olarak anılacaktır) satın alınması ile ilişkilendirilen masrafları üstlenmelidir. 5. Maddede öngörülen süre içerisinde Üye Planını satın alan ve işbu Yasal Hüküm ve Koşullar kapsamında belirtilen tüm gereklilikleri yerine getiren katılımcılar Üye Planın aynı nitelikleri ve koşullarına sahip ilave bir Plan (“Hediye”) almaya hak kazanacaklardır.

 5. Üye Planı ve Hediyenin Tanımı:
  • Üye Planı, ücretsiz deneme süresi içeren planlar da dahil olmak üzere sınırsız grup sınıflarını içeren bir Open English Yetişkin lisansıdır. Planın kapsamına, istendiği takdirde yedi günlük ücretsiz deneme süresi (“Ücretsiz Deneme”) de dahildir.

  • Hediye, ücretsiz deneme süresi içeren veya içermeyen Üye Planının etkinleştirildiği tarihten itibaren başlamak üzere tercih edilen Üye Planına göre altı (6) veya on iki (12) aylık bir süre boyunca geçerli olacak ve sınırsız grup sınıflarını içeren bir Open English Yetişkin lisansıdır.

 6. Kimler katılabilir?
 7. İşbu Yasal Hüküm ve Koşulların 5. Maddesinde öngörülen süre içerisinde Üyelik Planını satın alan, katılım esnasında 18 yaşın üzerinde ve Türkiye’de ikamet eden herkes bu Promosyona katılım sağlayabilir.

 8. Promosyon süresi
 9. Promosyon 01 Ağustos 2022 tarihinde saat 00:00:01’de başlayacak ve 31 Ağustos 2022 tarihinde 23:59:59’da sona erecektir (her iki tarih de dahil olmak üzere, Türkiye saati ile).

 10. Nasıl katılabilirim?
 11. Katılımcılar, promosyon süresi içerisinde www.openenglish.com.tr adresini ziyaret ederek, kendilerinden istenen bilgileri girmeli ve Gizlilik Politikası ve Hizmet Kullanım Şartlarını kabul etmelidir. Open English bilgileri aldıktan sonra, Çağrı Merkezi Katılımcı ile iletişime geçecek ve böylelikle, Katılımcı Üye Planını satın alabilir ve işbu Yasal Hüküm ve Koşullara uygun olarak Hediyeyi aktif hale getirebilir.

 12. Koşullar
  • Üye Planının satın alınması ve ödeme işlemi, 31 Ağustos 2022 tarihinde saat 23:59:59’dan önce gerçekleştirilmelidir. Bu saatten sonra Promosyon geçerliliğini kaybedecektir.
  • Katılımcı Üye Planını etkinleştirdikten sonra Hediye aktif hale gelecektir.
  • Katılımcının Ücretsiz Deneme süresinde Üye Planını iptal etmeye karar vermesi durumunda, Hediye de otomatik olarak devre dışı kalacaktır.
  • Katılımcının Üyelik Planına ilişkin cayma hakkını kullanması halinde, Hediye de kendiliğinden iptal olacaktır.
 13. Yasaklar
 14. Üye Planı veya bu Promosyonun bir parçası olarak verilen Hediyenin satışı veya ivazlı devri ve bu şekilde herhangi bir teşebbüste bulunulması yasaktır.

  Hediye nakde çevrilmek suretiyle talep edilemez.

  Üye Planı veya Hediye’nin kullanımı ertelenemez veya uzatılamaz.

  Bu promosyon diğer promosyonlarla birleştirilemez.

 15. İlave bilgiler
 16. Promosyon ile ilgili her türlü soru veya ilave bilgi talebi için, Katılımcı, 02162120016 numaralı telefonu arayarak veya info.tr@openenglish.com adresine yazarak Open English Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilir.

 17. Organizatörün Sorumlulukları
 18. Organizatör, Plana ve sunulan Promosyona erişim sağlanması, kullanılması, indirilmesi veya içeriklerinin gözden geçirilmesi sonucunda bilgisayar veya diğer eşyalarda meydana gelen herhangi bir hasar veya herhangi bir hasara neden olan virüs karşısında sorumluluk kabul etmeyecektir. Buna ilaveten, herhangi bir süre içerisinde İnternet’e erişim sağlayamayan veya teknik, donanım, yazılım, İnternet bağlantısı, bilgisayar virüsü veya bağlantı ile ilgili sorunlar dikkate alınmaksızın, herhangi bir süre içerisinde tıklama yapamayan veya içeriği inceleyemeyen veya ağ üzerinde bağlantı kaybı veya bağlantının olmaması dahil fakat bunlarla sınırlı kalmayan nedenlerden dolayı meydana gelen gecikme, arıza veya hatalar nedeniyle Katılımcılara karşı sorumlu tutulamaz.

  Üye Planı veya Hediye ile ilgili işlemlerin sorumluluğu Katılımcılara ait olup Organizatörün bu hususta herhangi bir müdahalesi söz konusu olamaz.

  Open English, Katılımcının herhangi bir dolandırıcılık faaliyeti, hileli işlem teşebbüsü veya ödemeyi gerçekleştirmemiş olduğunu tespit etmesi durumunda, önceden herhangi bir bildirimde bulunulmaksızın tek taraflı olarak Üye Planını ve Hediyeyi iptal edebilir.

 19. Hüküm ve Koşulların Kabulü
 20. Bu Promosyona katılım sağlayarak, Katılımcı işbu Yasal Hüküm ve Koşullar, www.openenglish.com.tr adresinde yer alan Yasal Hükümler ve Gizlilik Politikasına uygun hareket etme zorunluluğunu kabul etmiş sayılır. Yukarıda anılanların ihlali veya kabul edilmemesi durumunda, Open English, Üye Planı ve Hediyeyi iptal etme hakkına sahip olacaktır.