open englishte 2 al 1 öde

İngilizceyi Beraber Öğren: Open English 2 AL, 1 ÖDE


5 dakikalık okuma

İngilizcenin önemi her geçen gün daha da büyüyor. Özellikle internetin sayesinde artık sınırlar kalkıyor ve bir dünya medeniyeti haline geliyoruz. Ekonomi, spor, sanat, teknoloji… Tüm alanlarda seçeneklerimiz sonsuz. Fakat bize ortaklaşa kullanabileceğimiz bir dil gerekiyor ve gidişat gösteriyor ki, bu dil İngilizce olacak. 

İşte bu yüzden global şirketler iş ilanlarında İngilizceyi şart koşuyor. Akademik kariyer yapmak isteyenlerin ileri seviye İngilizce bilmesi gerekiyor çünkü en önemli makaleler bu dilde yayınlanıyor. Diğer alanlarda da durum farksız. İngilizce bilenler bir adım öne geçiyor. 

İngilizce Öğrenmek Artık Bir Gereklilik

Sadece kariyer özelinde değil, İngilizce becerisi seyahatlerde ve internette de çok işe yarıyor çünkü 2021 araştırmalarına göre internetteki sitelerin %63,4’ünün içerik dili İngilizce (ya da içerik dillerinden biri). İkinci sırada Rusya (%7,1) ve üçüncü sırada Türkiye (%3,9) var. 

Peki, İngilizce öğrenmek artık bir gereklilikse nereden başlamalıyım? İngilizce öğrenmeye zaman bulabilecek miyim? Yetişkinlikle sıfırdan İngilizce öğrenmek mümkün mü? Yeni bir dil öğrenmek zor mu? Bu sorular İngilizce öğrenmeyi hedefleyen birinin aklına gelebilecek ve belki de motivasyonunu düşürecek sorular. 

Cevaplar ise basit: 

 • Yenilikçi eğitim metotlarını kullanan ve ana dili İngilizce olan uluslararası eğitim sertifikalarına sahip eğitmenleri tercih eden bir kursla başlamak her zaman iyi bir fikir.
 • Ders zamanının seçimini sana bırakan online İngilizce kurslarını tercih edebilirsin. Mesela Open English gibi. 
 • İngilizce her yaşta öğrenilebilir. Fakat eğitim bir metot işidir. Yani yeni bir öğrenmek, özellikle o dili en ince ayrıntısıyla bilen insanlardan destek almak, İngilizce öğrenmeni kolaylaştırır ve hızlandırır. 
 • Hayır, yeni bir dil öğrenmek zor değil! Sadece düzenli çalışmak ve o dili günlük hayatta kullanmak yeterli.

online ingilizce eğitimde indirim

2 AL, 1 ÖDE ile Bütçe Dostu Online İngilizce Kursu Open English

İngilizce öğrenmeye karar verdiysen, şimdi başlamak için çok doğru bir zaman. Çünkü Open English 2 AL, 1 ÖDE kampanyasıyla inanılmaz bir fiyat avantajı seni bekliyor. Üstelik birlikte öğrenmenin keyfiyle beraber…

Dünyada 1,5 milyondan fazla öğrencinin tercih ettiği Open English, %100 online şekilde eğitim veren bir İngilizce kursu. Ana dili İngilizce olan uluslararası eğitim sertifikalarına sahip (EFL) binlerce Open English eğitmeni, burada 7/24 online canlı dersler düzenliyor. Open English’e üye olduğunda, 30 dakikada bir yayınlanan bu canlı derslerden abonelik süren boyunca sınırsız kere yararlanabiliyorsun. 

Open English sadece akıcı İngilizce konuşma becerisi üzerine yoğunlaşmıyor. Bir dili öğrenmek için 4 temel beceri gerekiyor: Okuma, yazma, dinleme ve konuşma. Open English online İngilizce kursunun amacı sana tüm bu becerileri kazandırmak. Bunun için canlı derslerin yanı sıra sınırsız kere erişebildiğin konu anlatımı için interaktif videolar ve yenilikçi uygulamalar var. 

2 AL, 1 ÖDE Nasıl İşliyor?

Open English 2 AL, 1 ÖDE kampanyasında sistem oldukça basit. 1 Open English üyeliğini başlattığın zaman 2.’si yanında ücretsiz olarak geliyor. Open English üyeliği başlatmak için tek yapman gereken, iletişim formunu doldurmak. Böylece en kısa sürede müşteri deneyimi ekibimiz seni arayarak Open English hakkında sana detaylı bilgi verecek. 

Şimdi bir arkadaşınla ortaklaşa alıp fiyat avantajından yararlanabileceğin gibi sevdiğin bir kişiye İngilizce eğitimi hediye ederek onun kişisel gelişimine katkıda bulunabilirsin. Daha fazla bilgi için 2 AL, 1 ÖDE sayfamıza göz atmak isteyebilirsin.

Birlikte Öğrenmek Motivasyonu Yükseltiyor

Hepimiz sosyal varlıklarız. Birlikte daha hızlı öğreniyor ve daha başarılı oluyoruz. İngilizce eğitiminde de bu yöntem işliyor. İşte bu yüzden Open English’te tatlı bir rekabet ile öğrencilerin motivasyonunu yüksek tutmak için oyunlaştırma metodunu kullanıyoruz. 

Open English’te işlediğin her interaktif ders için puan (Mil) kazanıyorsun. Kazandığın puanlarla haftalık olarak yayınlanan başarı listesinde zirveye oynayabilirsin! Böylece Open English sana birlikte öğrenme motivasyonunu sağlarken; rekabetin gücüyle öğrenme azmini her zaman yüksek tutuyor. 

2 al 1 öde ingilizce eğitim

Neden Open English?

Open English’in geleneksel kurslardan ve diğer online platformlardan farkı ne? İngilizce öğrenmeye karar verdiysen, sana yardımcı olabilecek bazı öne çıkan noktaları aktaralım.

 • Open English %100 online çalışan bir İngilizce kursu olarak sana istediğin yerde dilediğin zaman çalışma fırsatı sunuyor. Tek ihtiyacın olan şey, internet bağlantısı olan bir bilgisayar.
 • Open English’teki eğitmenlerin hepsi ana dil İngilizce olan uluslararası eğitim sertifikalarına sahip kişiler. Böylece dili olması gerektiği şekilde öğreniyorsun. 
 • Open English’te online canlı dersler ve konuşma sınıfları 7/24 yayınlanıyor. İş molanda, tatilde, evde, toplu taşımada; kısaca internetin olduğu her yerde İngilizce öğrenebiliyorsun.
 • Open English’te birçok yenilikçi uygulama var. Mesela telaffuz aracı. Burada önce bir cümlenin doğru okunuşunu dinliyorsun, ardından o cümleyi telaffuz ederken sesini kaydediyorsun. Telaffuz aracı sana hangi heceleri yanlış telaffuz ettiğini göstererek sana İngilizce sesleri ve heceleri öğretiyor. Bu, akıcı İngilizce konuşmak için mükemmel bir eğitim metodu! 
 • Open English’te daha özel bir eğitim isteyenler için bire bir dersler de var. Bu derslerde özel eğitmenlerle online video toplantısı aracılığıyla istediğin konuda ders işleyip eksiklerini giderebiliyorsun.
 • Open English’te iş İngilizcesine ayrılmış ders içerikler var. Burada kariyerine uygun yeni kelimeler öğrenerek konuşma kalıplarını çalışabiliyorsun.
 • Open English’te CEFR standartlarına göre uygun eğitim görüyorsun. Yani sıfırdan başlayarak İngilizce öğrenebilir ya da temel seviyedeysen yüksek seviyelere geçiş yapabilirsin. 
 • Ve son olarak, uluslararası alanda İngilizce yeterlilik sınavlarına gireceksen (TOEFL, IELTS, TOEIC), Open English’te yüzlerce saatlik ders içeriği ve bire bir sınav deneyimi yaşatan özel bölüm var. 

Tüm bu özellikler şimdi 2 AL, 1 ÖDE ile seni bekliyor. Şimdi ders arkadaşını seç, İngilizceyi beraber öğrenmeye başla! 


Yorum yazabilirsin

*Üye olmaya gerek yoktur.

Gelecekteki yorumlarım için bilgilerimi kaydet.