evde ingilizce öğrenmek

Evde İngilizce Öğrenmek İstiyorum Mu Diyorsunuz?


3 dakikalık okuma

Evimiz… Konfor alanımız… Son dönemin hayatımıza kazandırdıklarının başında; evden çalışma, eğitime evden devam etme ve evde kendimizi geliştirme geliyor.

Evde kendimizi geliştirmenin binlerce yöntemi var. Pek çok kurumun online eğitimlere ağırlık vermesiyle, evden eğitim almak artık her şeyden kolay bir hal aldı. Tabii bu durumda evde İngilizce öğrenmek de herkesin istediği bir duruma dönüştü.

“İngilizce öğrenmek istiyorum.” diyen birçok insanın evde İngilizce öğrenmek için çabaladığına şahit olmuşsunuzdur. Bunlardan kimileri başarılı olurken kimileri de vazgeçip farklı maceralara yelken açarlar.

Peki evde İngilizce öğrenmek gerçekten mümkün mü? Mümkünse evde İngilizce öğrenmek için neler yapılabilir?

İşte bu soruların cevapları ve daha fazlası:

evde ingilizce öğrenmek mümkün mü

Evde İngilizce Öğrenmek Mümkün Mü?

Sürekli evde olan birinden konuşma sırasında “Ben de İngilizce öğreniyorum.” gibi bir cümle duyabilirsiniz. Evde İngilizce öğrenmek pek tabii mümkün bir şey ama bunun için yapılması ve dikkate alınması gereken birçok unsur var.

Bu unsurları göz önünde bulundurarak kendi çalışma planınızı hayata geçirdiğinizde evde İngilizce öğrenmek sizin için çok kolay bir hal alacaktır.

Evde İngilizce öğrenmek için neler yapmanız gerektiğini merak ediyorsanız, yazımızı okumaya devam edin.

Evde İngilizce Öğrenmek İçin Ne yapabilirim?

“Evde İngilizce öğrenmek istiyorum.” diyorsanız kendi çalışma planınızı oluşturmalı ve buna katı bir şekilde riayet etmelisiniz. Bu çalışmalarınızı İngilizce okuma, İngilizce yazma, İngilizce dinleme ve İngilizce konuşma başlıkları altında çeşitlendirmeli ve hepsini düzenli olarak hayata geçirmelisiniz.

Öğrendiğiniz her yeni bilgiyi tekrar etmeli, kelime çalışmalarınızı İngilizce altyapınıza göre artırmalı ya da belli bir seviyede tutmalısınız. İngilizce metinler yazmaya başlamalı, öğrendiğiniz kelimelere metinlerde yer vermeli ve gramer kurallarını yazılarınızda kullanmalısınız.

Kelimelerin telaffuzunu doğru bir şekilde öğrenmek ve kulak aşinalığı oluşturmak için listening egzersizlerini hiç bırakmamalısınız. Evde İngilizce öğrenmek için; müzik dinleyerek, film izleyerek ya da kitap dinleyerek İngilizce kelime telaffuzlarını sürekli duymalısınız.

Ve konuşma pratiklerine kesinlikle ağırlık vermelisiniz. İngilizce konuşma pratiğini tek başınıza yapamayacağınız için burada Open English olarak sunduğumuz profesyonel online İngilizce eğitimimize bir göz atmanızda fayda var.

Yan tarafta yer alan formu doldurun, hemen size ulaşalım.

evde ingilizce öğrenmek istiyorum

Evde İngilizce Öğrenmek İçin Profesyonel Destek

Open English olarak yıllardır online İngilizce eğitim vermekteyiz. Dilediği zaman dilediği yerden İngilizce pratik yapmak isteyenlerin, yorgun bir şekilde işten çıktıktan sonra İngilizce kursuna katılmak zorunda olan bireylerin, okul bitiminde koşa koşa kursa giden öğrencilerin ve İngilizce öğrenmek niyetinde olan herkesin kolayca evde İngilizce öğrenmek için kullanabileceği bir platforma sahibiz.

İlk seviyeden başlayarak son seviyeye kadar her eğitimin yer aldığı platformumuzda; konuşma, okuma, yazma ve dinleme için çeşitli aktiviteler ve dersler mevcut. Ayrıca ilgi alanınıza göre oluşturduğumuz içeriklerimizle hem kelime haznenizi hem de bilgi birikiminizi artırmaktayız.

Alanında uzman eğitmenler tarafından gerçekleştirilen canlı dersler ile siz de evde İngilizce öğrenebilirsiniz.

“Evde İngilizce öğrenmek istiyorum.” diyorsanız, vakit kaybetmeden yanda yer alan formu doldurun ve arkadaşlarımızın size ulaşmasını bekleyin. Ekip arkadaşımız sizi en kısa sürede arayacak ve merak ettiğiniz her soruyu cevaplayıp üyelik işlemlerinizi tamamlayacaktır.


Yorum yazabilirsin

*Üye olmaya gerek yoktur.

Gelecekteki yorumlarım için bilgilerimi kaydet.