%70 indirimle İngilizcene
yeni bir başlangıç yap! Daha fazla bilgi al

Promociones - Open English
Promociones - Open English Promociones - Open English Promociones - Open English Promociones - Open English Promociones - Open English

%100 online ve %100
etkili bir İngilizce kursu

Open English clases en vivo

%100 online ve %100
etkili bir İngilizce kursu

 • Sınırsız Canlı Sınıflar

  Yenilikçi içeriğin yanı sıra güncel ve modern konular aracılığıyla İngilizce öğreneceksin, üstelik günün 24 saati mevcut.

 • Ana Dili İngilizce olan Öğretmenler

  Mükemmel telaffuzu öğrenmeni sağlayacak, ana dili İngilizce olan öğretmenlerle çalışacağının garantisini veriyoruz

Open English clases en vivo

Ne kadar sürüyor?

Open English’te kendi temponda ilerleyebilirsin. Tek sınırlama, harcadığın çabanın miktarıdır. Platformumuza sınırsız erişim ile istediğin kadar canlı sınıfa katılabilir ve seviyenin gerekliliklerini daha hızlı bir tempoda yerine getirebilirsin.

Open English clases en vivo

Open English kurslarının maliyeti nedir?

Yerel para birimine göre ayarlanmış ödeme planlarımız mevcut. Danışmanlarımız ihtiyaçlarına uygun bir ödeme planı seçmene yardımcı olacaklar.

Open English’i diğer İngilizce
öğrenme yöntemleriyle karşılaştırıyoruz

(Categorias)

Open
English

Aplikasyonlar

Geleneksel
okul

7/24 Sınırsız
Canlı Sınıflar

Ana dili İngilizce olan öğretmenler

Bilgisayar ya
da aplikasyondan
7/24 erişim

Kişiselleştirilmiş
çalışma planı

WhatsApp üzerinden
öğretmen
desteği

Yerleştirme
sınavı

İnteraktif
araçlar

Telaffuz pratikleri

Anında
düzeltme

Profesyoneller için
İngilizcede Uzmanlaşma

IELTS, TOEFL, TOEIC
sınavlarına hazırlık

Ücretsiz
Linguaskill sınavı
(Cambridge tarafından oluşturulmuş)

Özel
sınıflar
mevcuttur
*Ek ücret

Çeşitli mesleki alanlarda uzmanlık ve
TOEFL, TOEIC, IELTS sınavlarına hazırlık
sunan kapsamlı bir online İngilizce kursu.

“OPEN ENGLISH YETİŞKİNLİSANSI” ADLI REKLAM VE PROMOSYON FAALİYETİİÇİN YASAL HÜKÜM VE KOŞULLAR

 1. Organizatör
  Mevcut promosyon faaliyeti düzenleyen ve işbu Teklifi (bundan böyle “Promosyon” olarak anılacaktır) her zaman aşağıda anılan yasal hüküm ve koşullara uygun şekilde yöneten, gözeten ve sunan ve tüm sorumluluğu üstlenen; LLC 255 Giralda Ave, Suite 500, Coral Gables FL 33134 – Amerika Birleşik Devletleri adresinde mukim, Amerika Birleşik Devletleri Florida Eyaletinde kayıtlı olarak ticari faaliyetlerini sürdürmekte olan, kendi tüzel kişiliğine haiz ticari bir şirket olup, e-posta adresi info.tr@openenglish.com olan kuruluş Open Education LLC’dir (bundan böyle “Open English” veya “Organizatör” olarak anılacaktır).

 2. Promosyonun Niteliği:
  Bu Promosyona katılım ücretsiz değildir, ilgilenen kişiler (“Katılımcılar”) bir Open English Yetişkin Planının (bundan böyle “Üye Planı” olarak anılacaktır) satın alınması ile ilişkilendirilenmasrafları üstlenmelidir. 5. Maddede öngörülen süre içerisinde Üye Planınısatın alan ve işbu Yasal Hüküm ve Koşullar kapsamında belirtilen tüm gereklilikleri yerine getiren katılımcılar promosyonlu Üye Planını almaya hak kazanacaklardır.

 3. Üye Planı ve Promosyonun Tanımı:
  • Üye Planı, ücretsiz deneme süresi içeren planlar da dahil olmak üzere sınırsız grup sınıflarını içeren bir Open English Yetişkin lisansıdır. Planın kapsamına, istendiğitakdirde yedi günlük ücretsiz deneme süresi (“Ücretsiz Deneme”) de dahildir.
  • Promosyon, 6 ya da 12 aylık olmak üzere ilgili üye planınailişkinsatın alma bedelinin Kullanıcının ödeme yöntemi aracılığıyla %70 indirimli olarak tahsil edilmesini ifade eder.

 4. Kimler katılabilir?
  İşbu Yasal Hüküm ve Koşulların 5. Maddesinde öngörülen süre içerisinde Üyelik Planınısatınalan, katılımesnasında 18 yaşın üzerinde ve Türkiye’de ikamet eden herkes bu Promosyona katılımsağlayabilir.

 5. Promosyon süresi
  Promosyon 1 Ocak 2022 tarihinde saat 00:00:01’de başlayacak ve 31 Ocak 2022 tarihinde 23:59:59’da sona erecektir (her iki tarih de dahil olmak üzere, ana kara saati ile).

 6. Nasıl katılabilirim?
  Katılımcılar, promosyon süresi içerisinde www.openenglish.com.tr adresi üzerinden kendilerinden istenen bilgileri girerek, Gizlilik Politikası ve Hizmet Kullanım Şartlarınınkabulüyle Çağrı Merkezi Katılımcı ile iletişime geçebilecektir ve böylelikle, Katılımcıyapromosyonlu Üye Planınısatın alabilmesi için sunabilecektir

 7. Koşullar
  • Üye Planınınsatınalınması ve ödeme işlemi, 31 Ocak 2022 tarihinde saat 23:59:59’dan önce gerçekleştirilmelidir. Bu saatten sonra Promosyon geçerliliğini kaybedecektir.
  • Promosyon, katılımcı Üye Planınısatınalır almaz geçerli olacaktır.
  • Katılımcının Ücretsiz Deneme süresinde Üye Planını iptal etmeye karar vermesi durumunda, promosyonlu Üye Planına ilişkin ücret Kullanıcıya yansıtılmayacaktır ve Üyelik Planıİptal edilecektir
 8. Yasaklar
  Satınalınan promosyonlu Üye Planınınsatışı veya ivazlı devri ve buna herhangi bir şekildeteşebbüstebulunulmasıyasaktır.

  İşbu Promosyon kapsamında Open English’in Üye Planına ilişkin sağladığı avantajlı tutar Kullanıcıtarafından nakit olarak talep edilemez.

  İşbu Promosyon kapsamındasatınalınan Üye PlanInınKullanıcıtarafından aktive edilmesi ertelenemez

  Bu promosyon diğer promosyonlarla birleştirilemez.
 9. İlave bilgiler
  Promosyon ile ilgili her türlü soru veya ilave bilgi talebi için, Katılımcı, 02162120016 numaralıtelefonu arayarak veya info.tr@openenglish.com dresine yazarak Open English MüşteriHizmetleri ile iletişime geçebilir.

 10. Organizatörün Sorumlulukları
  Organizatör, Plana ve sunulan Promosyona erişimsağlanması,kullanılması, indirilmesi veya içeriklerinin gözden geçirilmesi sonucunda bilgisayar veya diğer eşyalarda meydana gelen herhangi bir hasar veya herhangi bir hasara neden olan virüs karşısında sorumluluk kabul etmeyecektir. Buna ilaveten, herhangi bir süre içerisinde İnternet’e erişim sağlayamayanveya teknik, donanım, yazılım, İnternet bağlantısı, bilgisayar virüsü veya bağlantı ile ilgili sorunlar dikkate alınmaksızın, herhangi bir süre içerisinde tıklama yapamayan veya içeriğiinceleyemeyen veya ağ üzerinde bağlantı kaybı veya bağlantının olmaması dahil fakat bunlarla sınırlı kalmayan nedenlerden dolayı meydana gelen gecikme, arıza veya hatalar nedeniyle Katılımcılarakarşı sorumlu tutulamaz.

  Üye Planı ile ilgili işlemlerin sorumluluğu Katılımcılara ait olup Organizatörün bu hususta herhangi bir müdahalesi söz konusu olamaz.

  Open English, Katılımcının herhangi bir dolandırıcılık faaliyeti, hileli işlem teşebbüsü veya ödemeyi gerçekleştirmemiş olduğunu tespit etmesi durumunda, önceden herhangi bir bildirimde bulunulmaksızın tek taraflı olarak Üye Planını iptal edebilir

 11. Hüküm ve Koşulların Kabulü
  Bu Promosyona katılım sağlayarak, Katılımcı işbu Yasal Hüküm ve Koşullar,www.openenglish.com.tr dresinde yer alan Yasal Hükümler ve Gizlilik Politikasına uygun hareket etme zorunluluğunu kabul etmiş sayılır. Yukarıda anılanların ihlali veya kabul edilmemesi durumunda, Open English, Üye Planını iptal etme hakkına sahip olacaktır.