Sıkça Sorulan Sorular

Genel

Open English, yerel olarak İngilizce konuşan kişiler tarafından öğretilen çevrimiçi bir İngilizce kursudur. İnternet sınıflarımız küçüktür ve öğrenciler her oturumda İngilizce konuşmayı pratik ederler. Evinizden, ofisinizden veya seyahat ederken çalışabilir ve sınıflar 7/24 açık olduğundan kendi programınızı oluşturabilirsiniz. Özelleştirilmiş İngilizce kursumuz, ayrıca etkileşimli multimedya dersler, öğrencilerin İngilizce algısını ve telaffuzunu pratik edebilecekleri modern teknolojiye sahip yüzlerce video ve dersler sırasında ve sonrasında öğretmenlere ulaşabilme olanağı sağlar.
Open English’e başlamak kolaydır. Sadece web sayfamızdaki iletişim formunda bilgileri doldurun ve ardından bir danışmanımız sizi arayacak ve kurs ile ilgili daha fazla bilgiyi sağlayacak ve bölgenizdeki kolay ödeme seçeneklerini bildirecektir. Kursu satın almaya karar verdiğinizde, ödemenizi onaylayacağız ve akıcılığa giden yola başlamaya hazır olacaksınız.
Open English kursu tamamen çevrimiçidir. Geleneksel kitapların ve fotokopilerin yerini, Canlı Sınıflar, Etkileşimli Dersler ve Pratik Etkinlikleri almıştır. Open English dersleri, internet üzerinden verilir ve 7/24 her saat başında başlar ve rezervasyona erek yoktur. Anadili İngilizce olan öğretmenlerimiz, kelime dağarcığı ve telaffuz konusunda size yardımcı olacak ve İngilizce sohbetleri yönlendirecektir. Sınıflarımız küçük ve iç içedir ve kursunuz, şu anki İngilizce seviyenize uyacak şekilde düzenlenecektir. Dersten sonra, yenilikçi sesli ve video dersleri ile İngilizce öğrenmeye devam edebilirsiniz ve boşluk doldurma ve tutma ve bırakma oyunları gibi etkileşimli öğrenme araçlarını kullanabilirsiniz.
Satın alımınızı yaptıktan sonra, kursunuzu etkinleştirmeniz ve kişiselleştirmeniz için size bir link göndereceğiz. Giriş yapmak için, yeni bir kullanıcı adı ve şifre oluşturun veya Facebook ya da Twitter gibi sahip olduğunuz bir sosyal medya hesabıyla kayıt yapın. Kayıt olmak için kullandığınız e-posta ve giriş bilgisini unutmamanız önemlidir. Bunları, kurs boyunca kullanacaksınız.

Kurs

Open English, dil bilimciler ve dil kursu gelişimi konusunda uzman kişilerle ortak çalışarak, İngilizce dilinde en sık kullanılan 4.000 sözcüğü hedef alan bir çevrimiçi müfredat oluşturmuştur. Akıcılığa kavuşmanıza ve fikirlerinizi sözel olarak anlatmanıza yardımcı olarak bu sözcükleri anlamayı ve kullanmayı öğreneceksiniz. Akıcılıktan kastımız, duyduklarınızı anlayabilmeniz ve konuştuğunuzda anlaşılabilmenizdir. Aynı zamanda, tam bir gramer temeline sahip olmanızı sağlayacağız. Piyasadaki en gelişmiş konuşma algılama yazılımını (böylelikle İngilizce konuşmaları dinleyebilecek ve kendiniz pratik edebileceksiniz), size anında çevirileri sunan bir çevrimiçi sözlüğü ve her zaman, her yerde kullanabileceğiniz diğer multimedya öğrenme araçlarını kullanacaksınız.
Open English kursunuz şunları içerir: Gündüz veya gece istediğiniz zaman girebileceğiniz sınırsız sayıda canlı ders Öğrenme deneyiminizi güçlendirecek güncel içeriğe sahip yüzlerce video içeren bir pratik bölümü, ayrıca oyunlar ve etkileşimli öğrenme araçları Birçok öğrencinin yüzleştiği öğrenme zorluklarına yönelik dikkatle hazırlanmış kullanımı kolay dersler içeren çevrimiçi bir öğrenme materyali kütüphanesi İngilizce dilinde en sık kullanılan 4.000 sözcüğe yönelik bir program Kursunuzu, iş, seyahat ve daha fazlasını içeren ihtiyaç ve ilgi alanlarınıza göre kişiselleştirmenizi sağlama şansı
Canlı Sınıflar veya canlı sohbet sınıfları, sertifikalı, ana dili İngilizce olan bir öğretmene sahip sanal bir sınıfta gerçekleşir. Günün veya gecenin herhangi bir saatinde sınırsız sayıda sınıfa katılabilirsiniz, bunun için de bir rezervasyon gerekmez. Bu canlı sınıfların en iyi yanı, tamamen etkileşimli olmalarıdır. Öğretmenlerinizle canlı olarak, sadece bir kulaklık ve mikrofon ile konuşabilirsiniz.
Etkileşimli Dersler nasıldır?Etkileşimli dersler, İngilizce öğrenmede etkin bir şekilde katılımınıza izin veren, günlük hayattan durumları içeren geniş bir çeşitlilikte oyunları içerir. Bunlar, boşluk doldurma ve sürükle bırak egzersizlerini içerir. Nasıl yemek siparişi verileceğini, adres sorulacağını veya bir iş sunumu yapılacağını öğreneceksiniz. Bu Dersler, Canlı Sınıflarda pratik ettiğiniz İngilizce konuşmalara bir tamamlayıcı niteliğindedir ve öğrendiğiniz materyal, isteğinize göre sesli veya video araçlarla güçlendirilir.
Pratik yapma oturumları, becerilerinizi geliştirmenize ve canlı sınıflar arasında kendi hızınızla ilerlemenize olanak veren, Open English’teki kişiselleştirilmiş pratik materyallerini içerir. Öğrenme deneyiminizi güçlendirecek güncel içeriğe sahip 500’den fazla videoya, ayrıca oyunlara, yenilikçi öğrenme etkinliklerine ve mevcut olan en gelişmiş konuşma tanıma araçlarına erişebileceksiniz.
Akıcılık Sertifikası’na sahip olmak için, Open English öğrencileri tüm üniteleri ve seviyeleri geçmiş olmalıdır. Bu akademik değerlendirmeler, kavrama, okuma ve dinleme becerilerini ve aynı zamanda sözel anlatımı ölçerler. Open English öğretmenleri, sonuçları ve değerli önerilerini gönderirler. Her seviyenin tamamlanmasının ardından, öğrenciye bir tamamlama sertifikası verilir. Programın sonunda ve tüm ünitelerin ve seviyelerin tamamlanmasının ardından, öğrenciler birer Akıcılık Sertifikası alırlar.