Yatırımcılar

Büyümemizi sağlayan kaynaklar

Technology Crossover Ventures

TECHNOLOGY CROSSOVER VENTURES

Technology Crossover Ventures (TCV), 2013’te Open English’in toplam kullanıcı deneyimini geliştirerek, çalışan gelişimini destekleyerek ve dünya çapında yeni bölgelere açılmasını sağlayarak İngilizce yetkinliğine ulaşmak için en etkin yol olma misyonunu gerçekleştirmek için kullanacağı fonları sağlayacak bir yatırım turuna liderlik etmiştir. TCV, teknoloji sektöründeki özel ve devlet şirketlerine gelişim aşamasında kapital sağlamada liderdir.

TECHNOLOGY CROSSOVER VENTURES’I ZİYARET EDİN
Insight Venture Partners

İÇGÖRÜ İLE VİZYON OLUŞTURMAK

Insight Venture Partners, Open English’in 2012’deki 43M$’lık turuna liderlik ederek şirketin Brezilya pazarına girişine ve yeni bir İngilizce kursu ve öğrenme platformu geliştirmesine olanak sağlamıştır. Insight Venture Partners, gelişmekte olan yazılım, veri ve İnternet şirketlerine odaklanmaktadır.

INSİGHT VENTURE PARTNERS’I ZİYARET EDİN
Redpoint Ventures

ATEŞ KIRMIZISI İNGİLİZCE KURSLARI

Redpoint Ventures ve Open English, Latin Amerika’da uzaktan İngilizce öğrenme derslerini sağlama amacıyla 2012’de bir ortaklık gerçekleştirdiler. Başlangıç aşamasındaki teknolojilere odaklanan Redpoint Ventures, Menlo Park’ta bir merkeze ve Los Angeles ve Şanghay’da ofislere sahiptir.

REDPOİNT VENTURES’I ZİYARET EDİN
Kaszek Ventures

LATİN AMERİKA’DA ÇEVRİM İÇİ İNGİLİZCE ÖĞRENME’Yİ YAYMA

Kaszek Ventures, Open English’e yatırım yaparak şirketin Latin Amerika’da varlığını artırmış ve çevrimiçi İngilizce öğrenme seçeneklerini artırmıştır. MercadoLibre’nin eski CFO’su olan Nicolas Szekasy ve MercadoLibre’nin ortağı olan Hernan Kazah tarafından yönetilen ve Latin Amerika’nın önde gelen girişim yatırımı firması olan firma, yüksek etkili teknoloji girişimcilerine yatırım yapmaktadır.

KASZEK VENTURES’I ZİYARET EDİN
Flybridge Capital Partners

FLYBRİDGE İLE YENİ YÜKSEKLİKLERE TIRMANMA

Flybridge Capital Partners, 2010’da Open English’in erken bir turuna liderlik ederek, çevrimiçi İngilizce kursların İspanyolca konuşan Latin Amerika’da yayılmasını sağlamıştır. Flybridge Capital Partners, bir girişimin ilk günlerinde girişimcilere kaynak ve yönlendirme sağlamaktadır.

FLYBRİDGE CAPİTAL PARTNERS’I ZİYARET EDİN
LAM Ventures

İLETİŞİM GİRİŞİMLERİNE DESTEK

LAM Ventures Corp., Open English’in ilk yatırımcılarındandır ve 2010’un başlarında Latin Amerika’da başlamasını desteklemiştir. LAM Ventures Corp., Orta Amerika’da bulunan özel bir yatırım şirketidir ve yöneticileri, reklam, perakende, doğrudan pazarlama ve televizyon yayıncılığı konusunda yerel liderlerdir.

MELEK YATIRIMCILAR

Amerika Birleşik Devletleri ve Latin Amerika’dan düzinelerce melek yatırımcı, Open English’in çevrimiçi olarak İngilizce öğrenme konusunda yenilikçi yöntemler geliştirmesine olanak vermiştir. Yıllar boyunca şirkete sadece kapital sağlamakla kalmayıp, zorlu zamanlarda destek ve başka kaynaklar sağlamışlardır.