Kurumsal

Online öğrenme Liderleri

Hakkımızda

Open English, 2007 yılında kurulmuş olup, girişimci ruhunu en başarılı ABD iş ve yönetim uygulamaları, Latin Amerikada yürütülen verimli iş operasyonları ve gelişmekte olan ülkelerdeki yoğun İngilizce öğrenme talebi konusundaki derin bilgisiyle birleştirmektedir. Open English, Latin Amerikada 2008 yılında yayına soktuğu ilk online İngilizce eğitiminden bugüne kadar 40’tan fazla ülkede, 500,000’i aşkın öğrencisi ile büyümüş olup büyümesine büyük bir hızla devam etmektedir.

HAKKIMIZDA DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN

Takımımızla tanışın

OPEN ENGLISH TAKIMI

Başarılı bütün operasyonların merkezinde insanlar vardır. Open English dünyada kendi alanında önde gelen müdürleri, yöneticileri ve danışmanları bünyesinde bulunduran ve hali hazırda büyük olup, büyümesine bütün hızıyla devam eden bir internet okuludur.

TAKIMIMIZLA TANIŞIN
OPEN ENGLISH TAKIMI

ORTAKLARIMIZ

BAŞARILI ORTAKLIKLAR

Open English, eğitim materyalleri, dil eğitimi, test ve ileri teknoloji eğitim araçları konusunda alanında lider olan kuruluşlar ile ortaktır. Cambridge University Press, IELTS, the Association of Educational Publishers ve EnglishCentral ile birlikte çalıştığımızı gururla söylemek isteriz.

ORTAKLARIMIZI GÖRÜNTÜLEYİN
lingos

Yatırımcılarımızla tanışın

YATIRIMCILARIMIZ

Open English’in büyümesinde ve başarılı olmasında rol oynayan anahtar faktörlerden birisi yatırımcılarının sağladığı finansal kaynaklar ve kritik zamanlarda verdikleri danışmanlıklardır. Bu yatırımcılar arasında Flybridge Capital Partners, Insight Venture Partners, Kaszek Ventures, LAM Ventures Corp., Redpoint Ventures ve bir çok farklı melek yatırımcı bulunmaktadır.

YATIRIMCILARIMIZLA TANIŞIN
YATIRIMCILARIMIZ

Open English’e Ulaşın

HEADQUARTERS

  • Open English LLC
  • 2901 Florida Avenue – Suite 840
  • Coconut Grove, FL, 33133

BASIN İLİŞKİLERİ

Basın üyeleri, lütfen Basın Merkezi’mizi ziyaret edin ve sorularınızı şu adrese yazın: press@openenglish.com.

GÜNCEL ÖĞRENCİLERİ İÇİN TEKNİK DESTEK

Telefon: 0800-800-6736