İNGİLİZCE ÖĞREN.

İSTEDİĞİN ZAMAN. İSTEDİĞİN YERDEN.

Open English, İngilizce öğrenmenin en kolay yolu

Engelleri aşmanız ve sınırlarınızı genişletmeniz için buradayız. Amerikalı öğretmenler tarafından verilen canlı derslere, haftanın 7 günü ve günün istediğiniz saati erişim imkanı sunuyoruz. İster gece saat 3’te, isterseniz öğlen saat 2’de, istediğiniz yerden, istediğiniz zaman. İnteraktif araçlar, eğitim danışmanı desteği, sözlük ve çeviri araçları kısacası İngilizce öğrenirken ihtiyaç duyduğunuz herşey. En güzel tarafı bütün bunlardan SINIRSIZ yararlanma imkanı. İstediğiniz kadar ders alın, istediğiniz kadar çalışın.

Pratik

İngilizceyi gündelik hayatta sık sık karşınıza çıkan konular üzerinden pratik yaparak öğrenin.

Esnek

Zamanı ve mekanı siz belirleyin. Temponuza ve programınıza göre derslerinizi ayarlayın. İsterseniz gece 3’te derse girin, isterseniz öğlen 2’de tamamen size kalmış.

Etkili

Kısa zamanda etkisini gösteren çalışma sistemimiz ile İngilizce öğrenmenin ne kadar kolay olduğunu göreceksiniz.

Engellerinizi aşın! Sınırları kaldırın! Geleceğinizi şekillendirmeye başlayın, hiç bir şeyin sizi durdurmasına izin vermeyin!

İhtiyacınız olan tek şey İngilizceyi doğru bir kaynaktan, planlı bir şekilde öğrenmek. Emin olun, başaracaksınız!

Open English, yenilikçi öğrenme teknikleri, geliştirilmiş temalar ve sürekli güncellemeler ile donatılı, eğlenirken öğren prensibiyle tasarlanmış bir eğitim platformudur.

Baştan sona

İngilizce seviyeniz ne olursa olsun, o seviyeye uygun eğitim materyalleri ve Amerikalı İngilizce öğretmenleri ile derslere hemen başlayacaksınız. Öğretmen kadromuz, İngilizce eğitimi konusunda uzmanlaşmış ve günlük hayatlarında İngilizce konuşan eğitimcilerden oluşmaktadır.

Sağlam yapılandırma

Modern eğitim teknikleri ve araçlarıyla donatılmış sağlam eğitim yapımız, öğrendiklerinizi zihninize bir daha hiç unutmamak üzere yerleştirecek, anlama ve iletişime geçme kabiliyetinizi en üst seviyelere çıkartacaktır.

Çeşitli ve Eğlenceli

Haftanın her günü, günün her saati sınırsız erişim, her yarım saatte bir başlayan eğlenceli canlı sınıflar (Grup ve özel dersler). Pedagojik eğitim sertifikasına sahip, Amerikalı öğretmenler. 2000 saatten fazla interaktif içerik, pratik araçları ve çok daha fazlası.

Ne zaman ve nerede isterseniz

Open English eğitim platformu haftanın 7 günü, günün her saati sizlerin erişimine açıktır. İnternet bağlantısı olan herhangi bir yerden ister bilgisayarınızla, ister tabletinizle sistemimize bağlanarak sınırsız sayıda ders alabilirsiniz.

Size odaklı

Tamamen sizin ihtiyaçlarınıza ve ilgi alanlarınıza göre ayarlanmış bir İngilizce kursu hayal edin. Zamanı ve mekanı sizin seçtiğiniz, hiç bir sınır ve engelin olmadığı bir eğitim ortamı…

Kendi Temponuzda

Kendi temponuza göre ders sıklığınızı ve çalışma ortamınızı hazırlayın. Değerlendirme ekranlarımızdan kendinizi hangi konularda geliştirmeniz gerektiğini takip edin ve o konulara odaklanın.

Azim, hayallerinize açılan kapının anahtarıdır

Andres
Hayallerinize giden yolda karşınıza bir çok engel ve güçlük çıkacaktır, başarmanın sırrı asla vazgeçmemek ve bir yolunu bularak ilerlemeye devam etmektir. Hayattan hergün yeni bir şey öğrenir ve yolumuza öyle devam ederiz, hayat bize en güzel imkanlarını sunmasada, biz elimizden gelenin en iyisini yaparak, azimle çalışarak, hayallerimize ulaşırız. Azimle çalıştıktan sonra başaramayacağımız hiç bir şey yoktur! — Andres Moreno, Open English’in kurucusu ve CEO’su
Maria
Diğer yöntemler ile kaç kere İngilizce öğrenmeye başlayıp sonra vazgeçtiğimi hatırlamıyorum, birgün Open English’i denemeye karar verdim, çok daha kolay ve eğlenceli öğrenme teknikleri ile çalışmaya başladım ve sonunda başardım, İngilizcem bugün çok daha iyi bir yerde! Bu süreçte bana sürekli destek veren ve motive eden eğitmenlerin çok faydasını gördüm. Open English hayatımı çok güzel bir yönde değiştirdi. — AYŞE GÜNGÖR
Paula
İngilizce kurslarına giderken benim için en zor olan şey zamanımı ve programımı kursa göre ayarlamaktı, tıp alanında çalışanlar bilir, çalışma saatleriniz sürekli değişir. Open English ile istediğim saatte, istediğim yerden ders alabiliyorum. Evimin rahatında, kendi tempoma göre. — ZELİHA ÖZTÜRK
Pedro
Online İngilizce eğitimi almanın nasıl bir deneyim olabileceğini daha önce tam kestiremiyordum, araştırmalarım sonunda Open English’i denemeye karar verdim. Sınırsız ders alıyorum, evden derslere katılıyorum ve Amerikalı öğretmenler ile çalışıyorum. Bu kadar faydalı olacağını açıkcası hiç beklemiyordum. — SELİM ARSLAN

Uluslarası tecrübemiz sayesinde, sizleri hayallerinize ulaştıracak bir eğitim paltformu hazırladık.

Eğlenceli ve ilginç içerikler, uluslarası seviyede kullanabileceğiniz bir İngilizce. Open English ile 8 kuru tamamladıktan sonra hangi alanda olursa olsun, uluslarası seviyede İngilizce konuşabileceksiniz. Sınırlar olmadan İngilizce Öğrenin